Reply to this topicStart new topic
> stepper, bicicleta eliptica
gabyy
mesaj Jul 13 2004, 11:43 AM

Bucataras

Grup: Membri
Postari: 116
Inregistrat pe: 21-March 03
De la: Bucuresti
Membrul Nr.: 7,047

Salut
Vreau sa-mi cumpar un stepper sau o bicicleta eliptica. Orice informatii sunt binevenite(pret, firma, magazin).
Merci
Gabi
wav.gif
Go to the top of the page

+Quote Post
pesi
mesaj Jul 13 2004, 01:11 PM

Master of disaster

Postari: 19,676
Inregistrat pe: 27-January 04
Membrul Nr.: 11,411

Sincer nu stiu preturile dar am vazut la Carrefour si bicicleta si stepper-ul , cred ca mai gasesti si la Unirii
Te pup laugh.gif laugh.gif

+Quote Post
gabyy
mesaj Jul 13 2004, 01:21 PM

Bucataras

Postari: 116
Inregistrat pe: 21-March 03
Membrul Nr.: 7,047

Merci pesi...
M-am mai uitat si eu prin oras, stiu in mare despre ce e vorba.
Ce m-ar interesa foarte tare e daca si-a cumparat cineva si e multumit, si daca da, de unde, cat, ce firma
Asa vad oferte peste tot, dar nu stiu daca sunt de calitate sau nu,
De exemplu am auzit ca cele de la FirstBike nu ar fi de calitate, si la cata reclama isi fac...
Gabi

+Quote Post
damitta
mesaj Jul 22 2004, 12:57 PM

Raluca

Postari: 982
Inregistrat pe: 30-May 04
De la: Neverland
Membrul Nr.: 14,654

Tocmai am vazut reclama la GAZELLE FREESTYLE (e 6.000.000 lei). Mie mi se pare OK.. adica, nu e in genul prostiilor pe care le mai vedem la TV cu "slabeste 15 kg in 2 saptamani".
Plus, ce ziceti de aparatul acela de facut masaj, cu benzi? Eu l-am incercat la prietenul meu, si pot spune ca dupa 10 min de folosire am facut febra musculara laugh.gif... Chiar am simtit ca ma "zdruncina" si ca imi pune corpul "la miscare"...
Le-a mai incercat careva?
Eu in 1-2 luni o sa imi iau cel putin unul din acestea doua (cel mai probabil, acesta de facut masaj) si o sa va spun cat de mult (sau putin) ajuta smile.gif

--------------------
Cel ce nu aude muzica crede ca dansatorul e nebun...

+Quote Post
RazvanM
mesaj Jul 22 2004, 03:37 PM

Bucataras

Postari: 119
Inregistrat pe: 28-June 04
Membrul Nr.: 15,332

QUOTE(damitta)
Tocmai am vazut reclama la GAZELLE FREESTYLE  (e 6.000.000 lei). Mie mi se pare OK.. adica, nu e in genul prostiilor pe care le mai vedem la TV cu \"slabeste 15 kg in 2 saptamani\".  
Plus, ce ziceti de aparatul acela de facut masaj, cu benzi? Eu l-am incercat la prietenul meu, si pot spune ca dupa 10 min de folosire am facut febra musculara icon_lol.gif... Chiar am simtit ca ma \"zdruncina\" si ca imi pune corpul \"la miscare\"...
Le-a mai incercat careva?  
Eu in 1-2 luni o sa imi iau cel putin unul din acestea doua (cel mai probabil, acesta de facut masaj) si o sa va spun cat de mult (sau putin) ajuta  :)

Mai bine iti cumperi o bicicleta eliptica. Cu aparatul de facut masaj te obisnuiest repede, iar cu bicicleta eliptica slabesti mai usor.

+Quote Post
damitta
mesaj Jul 24 2004, 07:51 PM

Raluca

Postari: 982
Inregistrat pe: 30-May 04
De la: Neverland
Membrul Nr.: 14,654

... faptul ca ma "obisnuiesc" cu ea, inseamna ca nu ajuta? Sau, cel putin, ca dupa un timp nu va mai ajuta?

--------------------
Cel ce nu aude muzica crede ca dansatorul e nebun...

+Quote Post
RazvanM
mesaj Jul 25 2004, 09:25 AM

Bucataras

Postari: 119
Inregistrat pe: 28-June 04
Membrul Nr.: 15,332

Ceea ce am vrut sa spun este ca febra musculara este rezultatul unei activitati cu care corpul tau nu este obisnuit, in cazul tau masajul. Insa pentru a slabi eficient iti trebuie mai mult de atat, adica exercitiu aerobic regulat, pe care nu il poti obtine masandu-te. Altfel probabil ca este bun aparatul de masaj, insa nu pentru slabit.

+Quote Post

Fast ReplyReply to this topicStart new topic
Tags
Nici un cuvant cheie adaugat.

1 Utilizator(i) vizualizeaza acest topic (1 Vizitatori si 0 Utilizatori ascunsi)
0 Membri:

Design by: Free IPB Skins & Web Proxy
RSS Versiunea Lo-Fi Astazi este: 31st August 2014 - 10:14 AM

Autentificare

Nu sunteti membru inca ?

Dureaza doar cateva minute sa va inregistrati.

Inregistrati-va acum

Adresa email
Parolă
Invizibil pe forum (nu ma adauga in lista de utilizatori activi pe forum)

Ati uitat parola?
Înregistrare