Sari la conținut

Poză

Iubiti-va mult!

188 răspunsuri la acest topic

#1 meLuce

meLuce

Producator bilutze marca inregistrata

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 12:36 AM

Iaa, ziceti-mi si mie de cand nu v-ati mai hlizit???? Sa va zic, sa nu va zic??? biggrin.gif Sunteti cuminti?? Va intriga?

Ce sadica sunt si ce-mi placeeeeeeeeee laugh.gif
Fan n_puiu!

#2 Pocahontas

Pocahontas

in coltzul advers

• Membri de onoare
  • 24480 posturi
  • Interests:alea alea

Postat 11 February 2009 - 12:47 AM

CITAT(meLuce @ Feb 10 2009, 12:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Iaa, ziceti-mi si mie de cand nu v-ati mai hlizit???? Sa va zic, sa nu va zic??? biggrin.gif Sunteti cuminti?? Va intriga?

Ce sadica sunt si ce-mi placeeeeeeeeee laugh.gif

ridic doo dejte-n sus si-s gata sa ma uimesti cu raspunsu-ti si concursu-ti, deci zi ! biggrin.gif

#3 meLuce

meLuce

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 01:43 AM

Deci pe mine m-a palit astenia de primavara, stiu cam devreme, dar io-s copchil precoce laugh.gif Am chef sa ma iubesc!
Voi n-aveti? Hai sa ne iubim, intre noi laugh.gif Care ma stiti, aveti habar ca nu stau bine pe craca si ideea concursului este unul cretin, of course .Si pt ca vine valentinu' propun concurs de declaratii!
Va alegeti de pe forumul asta maret un user, ori pe care il iubiti pe bune, ori unul pe care-l urâti cu patima si ii faceti o declaratie.
Domne, sa nu-mi veniti cu declaratii lesinate si pishercuase. Vreau declaratii haioase comice si originale, nu conteaza cat de lungi sau cat de scurte,doar puneti-va neuronii in miscare si iubiti-va colegii de forum cu cat mai mult humor.
Reguli:

0.(imi ieseau 13 laugh.gif) Concursul va incepe din momentul asta si se va termina cand va decide muschiul meu
1. Participantii au dreptul la o singura declaratie,cu titlu, (la care se adauga numele userului-"tinta") Nu se admit edit-uri stersaturi sau mazgalituri, deci belitii bine okii daca nu, se aplica regula nr 3
2. Limba folosita in declaratie va fi numai romaneste. Cine are alta nationalitate ori invata sa scrie ori aduna aplaudaci pe bancile suporterilor
3. Participantul care e prins cu guma de sters la el dupa ce-a fost postata declaratia, va fi exclus din concurs, fara drept de apel si nici o remuscare laugh.gif
4. Au voie sa participe la concurs toti membrii activi ai forumului care au peste 100 de posturi
5. Nu sunt admise bataile de joc la adresa userului -"tinta", sunt admise doar declaratii la misto, finutze, in limita bunului-simt (adica al meu laugh.gif) In caz contrar se aplica din nou regula nr 3
6. Userul "tinta" nu este obligat sa intoarca declaratia celui ce i-a facut-o, in schimb este liber sa faca o declaratie altui user la alegere
7. La cea mai mica urma de cearta, se va inchide brusc concursul fara nici cel mai mic avertisment
8. Retragerea unui participant sau revenirea lui la concurs se va face anuntat in prealabil (daca prealabil nu aveti, va faceti rost laugh.gif)
9. Sunt admisi emoticoanele in declaratii (fara numar fara numar), nu sunt admise declaratiile scrise numai prin emoticoane
10. Dupa inchiderea concursului se va vota prin poll
11. Io tai, io spanzur, nu va convine regimul sunteti liberi sa luati loc langa aplaudaci, pe bancile cu suporteri
12. Concursul are premii surpriza

O sa deleg in urmatoarele ore una bucata asistent, care imi va tine locul cand io-s pe buda sau sunt ocupata cu bilutzele laugh.gif. Cand nu-s io, asistentul face legea. Aveti intrebari? Va stau la dispozitie

DECLAR DIN ACEST MOMENT CONCURSUL DESCHIS! Sa ploo cu declaratii si pupaciuni ! Sa castige cea mai originala declaratie.
Fan n_puiu!

#4 Pocahontas

Pocahontas

in coltzul advers

• Membri de onoare
  • 24480 posturi

Postat 11 February 2009 - 01:54 AM

foarte interesant fata, dar ! daca te uiti bine-n juru-ti o sa vezi ce criza de masculi e pe culi, poti sa-i numeri pe degetele de la o mana, pe cand noi suntem sute tongue.gif
eu cred ca vrei sa ne facem declaratii intre noi, alea alea biggrin.gif

#5 meLuce

meLuce

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 02:01 AM

CITAT(Pocahontas @ Feb 11 2009, 12:54 AM) <{POST_SNAPBACK}>
foarte interesant fata, dar ! daca te uiti bine-n juru-ti o sa vezi ce criza de masculi e pe culi, poti sa-i numeri pe degetele de la o mana, pe cand noi suntem sute tongue.gif
eu cred ca vrei sa ne facem declaratii intre noi, alea alea biggrin.gif

Domne, io cand am zis user, m-am referit la tuata lumea indiferent de sex. Ce, valentinu ie numai pt un el si-o ea? Hai Poco, n-o mai da ruata, stiu ca vrei confirmare de la mine ca vrei sa-i faci nevesti-tii urari si pupaciuni, iar cum io nu sunt homofuaba iti dau unda verde laugh.gif Baga mare tongue.gif
Fan n_puiu!

#6 Pocahontas

Pocahontas

in coltzul advers

• Membri de onoare
  • 24480 posturi

Postat 11 February 2009 - 02:11 AM

CITAT(meLuce @ Feb 10 2009, 02:01 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Domne, io cand am zis user, m-am referit la tuata lumea indiferent de sex. Ce, valentinu ie numai pt un el si-o ea? Hai Poco, n-o mai da ruata, stiu ca vrei confirmare de la mine ca vrei sa-i faci nevesti-tii urari si pupaciuni, iar cum io nu sunt homofuaba iti dau unda verde laugh.gif Baga mare tongue.gif

Nu dau nici-o roata, doar am punctat un aspect ca sa stie lumea la ce tre' sa se-astepte biggrin.gif
Declaratii lu' nevasta-mea nu tre' sa-i fac, ne-am convins amandoua de iubirea care ne-o purtam in momentul cand ne-am gatit una alteia, la noi cuvintele-s de prisos, faptele vorbeste cand noi doua ne iubeste.
Dar astept infiorata sa vaz cuplurile care se vor infripta in urma acestui elucubrant concurs biggrin.gif

#7 IULIA13

IULIA13

Master of disaster

• Membri
  • 2092 posturi

Postat 11 February 2009 - 02:43 AM

A!!! Deci nu putem sa ne iubim mai multi deodata? ohmy.gif
Ar fi iesit niste orgii!!! rolleyes.gif
Bun, toate ca toate, dar ce cistiga cistigatorul? Ca eu am nevoie de stimulari! laugh.gif

#8 petunie

petunie

Am buburuza!!!

• Membri
  • 5929 posturi

Postat 11 February 2009 - 11:18 AM

Aplaudaca numarul 1 asteapta concurentii!!!

Ii tare hazlie ideea concursului.Is curioasa care e prima/primul care isi expune in public sentimentele pentru colega/colegul de laugh.gif forum

#9 cris69

cris69

Master of disaster

• Membri
  • 3143 posturi
  • Interests:tricotaje, croitorie, bricolaje, lectura

Postat 11 February 2009 - 11:31 AM

eu particip dar trebuie sa-mi gasesc valentina.cine-o fii?

#10 meLuce

meLuce

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 12:42 PM

CITAT(Pocahontas @ Feb 11 2009, 01:11 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Nu dau nici-o roata, doar am punctat un aspect ca sa stie lumea la ce tre' sa se-astepte biggrin.gif
Declaratii lu' nevasta-mea nu tre' sa-i fac, ne-am convins amandoua de iubirea care ne-o purtam in momentul cand ne-am gatit una alteia, la noi cuvintele-s de prisos, faptele vorbeste cand noi doua ne iubeste.
Dar astept infiorata sa vaz cuplurile care se vor infripta in urma acestui elucubrant concurs biggrin.gif

sa vezi aici telenovele laugh.gif

CITAT(iulia13 @ Feb 11 2009, 01:43 AM) <{POST_SNAPBACK}>
A!!! Deci nu putem sa ne iubim mai multi deodata? ohmy.gif
Ar fi iesit niste orgii!!! rolleyes.gif
Bun, toate ca toate, dar ce cistiga cistigatorul? Ca eu am nevoie de stimulari! laugh.gif

Cum se uita ea gales in avatar cu okii mari si painea-n mana si ii arde de orgii!! huh.gif Participarea e mai importanta decat premiul. Asa ca fugi si baga o pita, poate te stimuleaza laugh.gif si hai si baga declaratii de iubiri vesnice

CITAT(petunie @ Feb 11 2009, 10:18 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Aplaudaca numarul 1 asteapta concurentii!!!

Ii tare hazlie ideea concursului.Is curioasa care e prima/primul care isi expune in public sentimentele pentru colega/colegul de laugh.gif forum

Aplauze pt aplaudaca nr 1. wav.gif
Fata,deci n-ai tupeu! mad.gif
CITAT(cris69 @ Feb 11 2009, 10:31 AM) <{POST_SNAPBACK}>
eu particip dar trebuie sa-mi gasesc valentina.cine-o fii?

Haide Cris haide Cris hello2.gif hello2.gif

hai valentinelor si valentinilor, nu fiti timizi, ie acu' sau niciodata laugh.gif
Fan n_puiu!

#11 petunie

petunie

Am buburuza!!!

• Membri
  • 5929 posturi

Postat 11 February 2009 - 02:57 PM

CITAT(meLuce @ Feb 11 2009, 11:42 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Aplauze pt aplaudaca nr 1. wav.gif
Fata,deci n-ai tupeu! mad.gif

De tupeu m-as rezolva,mi-as cumpara,da'-mi lipseste subiectul concursului biggrin.gif

#12 MAYA

MAYA

Dulcinea del Toboso

• Membri de onoare
  • 23459 posturi

Postat 11 February 2009 - 03:50 PM

Cool idea!Misto concurs,iar regulamentul este EXCELENTTTT!
Luce,bine ai revenit de printre gripatii mucosi floare.gif
Maya's World .

#13 cris69

cris69

Master of disaster

• Membri
  • 3143 posturi
  • Interests:tricotaje, croitorie, bricolaje, lectura

Postat 11 February 2009 - 03:52 PM

CITAT(MAYA @ Feb 11 2009, 03:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>

gripatii mucosi?ce tare e. biggrin.gif

#14 psyche

psyche

Big Chef

• Membri
  • 948 posturi

Postat 11 February 2009 - 04:36 PM

QUOTE(meLuce @ Feb 11 2009, 01:43 AM) <{POST_SNAPBACK}>
0.(imi ieseau 13 laugh.gif) Concursul va incepe din momentul asta si se va termina cand va decide muschiul meu
1. Participantii au dreptul la o singura declaratie,cu titlu, (la care se adauga numele userului-"tinta") Nu se admit edit-uri stersaturi sau mazgalituri, deci belitii bine okii daca nu, se aplica regula nr 3

Io ma asteptam sa zic ca daca nu belim ochii o sa folosim acest verb la anumite ornamente de la topicul cu torturi tari... angel7.gif
Deci fuarte bun concursul, io am zis demult ca o iubesc pe Maya da' sa vad daca m-o lovi inspiratia la vreo declaratie...
You lock the door and throw away the key theres someone in my head but its not me

#15 Happy.

Happy.

Supercalifragilistic!!!

• Membri
  • 8845 posturi

Postat 11 February 2009 - 04:38 PM

Luceeeeeeeeeee, Dragobeată mik!!! pupic.gif

#16 meLuce

meLuce

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 04:52 PM

CITAT(petunie @ Feb 11 2009, 01:57 PM) <{POST_SNAPBACK}>
De tupeu m-as rezolva,mi-as cumpara,da'-mi lipseste subiectul concursului biggrin.gif

eee kkt laugh.gif

CITAT(MAYA @ Feb 11 2009, 02:50 PM) <{POST_SNAPBACK}>

Merci merci, dar inca-s mucoasa; mai putin gripata dar mucoasa si fonfaita un pic mai sunt. Las ca-mi trece cu inghetata laugh.gif
Da' lasa mucii si treci la declarat, hai

CITAT(cris69 @ Feb 11 2009, 02:52 PM) <{POST_SNAPBACK}>
gripatii mucosi?ce tare e. biggrin.gif

Sa vezi tu ce tare o sa fii (nuu, nu ca mucii laugh.gif) daca vii prima cu declareishan biggrin.gif

CITAT(psyche @ Feb 11 2009, 03:36 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Io ma asteptam sa zic ca daca nu belim ochii o sa folosim acest verb la anumite ornamente de la topicul cu torturi tari... angel7.gif
Deci fuarte bun concursul, io am zis demult ca o iubesc pe Maya da' sa vad daca m-o lovi inspiratia la vreo declaratie...

Pai e momentul, poate te ia si te-ai scos. laugh.gif Ai vazut ce papa face?? biggrin.gif

CITAT(Happy. @ Feb 11 2009, 03:38 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Luceeeeeeeeeee, Dragobeată mik!!! pupic.gif

Zi-mi Marcu...laugh.gif pupic.gif back
Fan n_puiu!

#17 Pocahontas

Pocahontas

in coltzul advers

• Membri de onoare
  • 24480 posturi

Postat 11 February 2009 - 06:07 PM

cand am vazut miscare aici ma asteptam sa vaz declaratii, chestii, socoteli tongue.gif
ma-ntreb cum o suna declaratia de dragoste catre o fata... poate ca o poezie, asa : mustacioara ta ,pana corbului, perisorul tau (aici tre' specificat care perisor) spuma laptelui , caimacul orezului, alea alea, sanishorii tai, ca doi zurgalai, si tot asa biggrin.gif

#18 meLuce

meLuce

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 06:26 PM

CITAT(Pocahontas @ Feb 11 2009, 05:07 PM) <{POST_SNAPBACK}>
cand am vazut miscare aici ma asteptam sa vaz declaratii, chestii, socoteli tongue.gif
ma-ntreb cum o suna declaratia de dragoste catre o fata... poate ca o poezie, asa : mustacioara ta ,pana corbului, perisorul tau (aici tre' specificat care perisor) spuma laptelui , caimacul orezului, alea alea, sanishorii tai, ca doi zurgalai, si tot asa biggrin.gif

Asa si io cand te vad pe tine laugh.gif

Da, ie o varianta, sau..te iubesc cum il iubesc pe colegul de transport in comun care ma ciupeste de coor si ma calca pe picioare laugh.gif
Depinde de "tinta" si inspiratiune biggrin.gif
Fan n_puiu!

#19 Pocahontas

Pocahontas

in coltzul advers

• Membri de onoare
  • 24480 posturi

Postat 11 February 2009 - 06:39 PM

luci, dar tu nu participi ? macar asa la vrajeala, pt impulsionare si inspiratie tongue.gif

#20 meLuce

meLuce

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 11 February 2009 - 07:03 PM

CITAT(Pocahontas @ Feb 11 2009, 05:39 PM) <{POST_SNAPBACK}>
luci, dar tu nu participi ? macar asa la vrajeala, pt impulsionare si inspiratie tongue.gif

Euh.........maybe biggrin.gif
Fan n_puiu!

Răspunde la acest topic

2 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi