Sari la conținut

Poză

Retete la microunde

6 răspunsuri la acest topic

#1 Fat Rodi 35490

Fat Rodi 35490

micro Bucatar

• Membri
  • 6 posturi

Postat 31 May 2006 - 04:01 PM

Avand in vedere ca tot mai multi dintre noi avem in bucatarie un cuptor cu microunde si ca uneori (mai ales vara pe caldura) e mai comod sa gatesti la microunde, poate ca n-ar fi rau ca adinistratorii sa deschida un topic cu denumirea de mai sus. Eventual si cu sugestii si "trucuri" legate de gatitul la microunde.

O zi buna!

#2 Adriana Nicoleta

Adriana Nicoleta

.

• Membri de onoare
  • 25863 posturi

Postat 31 May 2006 - 04:14 PM

Dacă ai să foloseşti puţin funcţia Search ai să vezi că s-a mai vorbit pe aici, iar dacă vrei să discuţi pe tema asta poţi deschide şi tu un subiect aşa cum ai făcut aici.

#3 Rebella

Rebella

VIP Member

• Best romantic story teller
  • 7090 posturi
  • Interests:chestii, socoteli

Postat 01 June 2006 - 04:34 PM

QUOTE(Fat Rodi 35490 @ May 31 2006, 02:01 PM)

Avand in vedere ca tot mai multi dintre noi avem in bucatarie un cuptor cu microunde si ca uneori (mai ales vara pe caldura) e mai comod sa gatesti la microunde, poate ca n-ar fi rau ca adinistratorii sa deschida un topic cu denumirea de mai sus. Eventual si cu sugestii si "trucuri" legate de gatitul la microunde.

O zi buna!

Eu am o carte cu instructiuni + retete care se gatesc la microunde ... deschide un topic si vb. acolo, daca nu se poate aici.
Sa fim oameni macar atata timp cat stiinta n-a descoperit ca suntem...altceva!

#4 meLuce

meLuce

Producator bilutze marca inregistrata

• Membri
  • 5264 posturi

Postat 01 June 2006 - 04:45 PM

Ba de ce sa nu se poata Aura, doar n-o sa deschideti alt subiect daca asta a deja aici. Aaaaaaaaaaa mai ie si alte subiecte cu microunde???? am inteles, faceti ce vreti laugh.gif
Fan n_puiu!

#5 Rebella

Rebella

VIP Member

• Best romantic story teller
  • 7090 posturi
  • Interests:chestii, socoteli

Postat 01 June 2006 - 04:49 PM

QUOTE(Luciana.m @ Jun 1 2006, 02:45 PM)

Ba de ce sa nu se poata Aura, doar n-o sa deschideti alt subiect daca asta a deja aici. Aaaaaaaaaaa mai ie si alte subiecte cu microunde???? am inteles, faceti ce vreti laugh.gif

Atunci sa continuam acilea cu subectu` icon_biggrin.gif
Sa fim oameni macar atata timp cat stiinta n-a descoperit ca suntem...altceva!

#6 Fat Rodi 35490

Fat Rodi 35490

micro Bucatar

• Membri
  • 6 posturi

Postat 09 June 2006 - 04:16 PM

Am cautat pe forum, asa cum mi-a sugerat Adriana, dar, afara de cartofi in coaja n-am prea gasit nimic pentru microunde. Asa ca, avand in vedere ca aici e un topic de sugestii si reclamatii, am sa urmez sfatul lui Adriana si am sa deschid un topic: Retete pentru cuptorul cu microunde.
Sper sa nu supar pe nimeni si sa veniti acolo.
Multumesc!

#7 Adriana Nicoleta

Adriana Nicoleta

.

• Membri de onoare
  • 25863 posturi

Postat 09 June 2006 - 06:57 PM

Rodi, eu sunt sigură că s-a mai discutat de 4 ani de când stăm aici dar în mod sigur ideile sunt împrăştiate şi cine ştie cu ce titluri de mesaj.
În orice caz dacă vrei să deschizi un nou subiect deschide-l dar la Reţeta ta preferată, nu aici.
icon_smile.gif

Răspunde la acest topic

1 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi