Cand eram copil imi doream foarte mult sa am zmeura in gradina, asa ca bunica a luat 3 butasi de la o vecina, insa la vremea aceea nu erau destui pentru ca faceau doar cateva fructe. Acum, dupa 10-15 ani, pot sa zic in sfarsit ca am zmeura pentru ca s-a extins destul. Si e o mare placere sa ma duc si sa mananc zmeura direct de pe crengute.

De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța...
Tartă cu caise și înghețată - Deliciu aromat și răcoritor

Am pregatit un tort racoritor cu fructe de sezon.
Tort de inghetata cu caise si ciocolata alba
Comentarii