Sunt un om normal, visez normal, am o masina normala: Nissan Tiida. Dar asta nu ma impiedica sa iubesc tot ceea ce e frumos. Sunt multumit de masinuta mea, e suficient de puternica, mica, dar mai ales, incapatoare. Cand am cate un show public de sustinut, a nevoie sa car cu mine o gramada de ustensile si chestii pentru bucatarie. Si aici ma ajuta portbagajul deosebit de incapator al Tiidei mele.
Citeste mai multe pe masini.ro

De zeci de ani, Carte d’Or transformă înghețata într-un ritual de răsfăț premium, inspirat din eleganța...
Cobbler cu piersici și înghețată cu topping crunchy - Delicios și parfumat

Am profitat de aceasta ocazie, ca tot este sezonul ei si prin magazine se gaseste in cantitate si la pret bun, am luat si eu...
Prajitura cu rubarba si cirese
Comentarii