Sari la conținut

Poză

Carnati cu varza

27 răspunsuri la acest topic

#21 MC

MC

Membru de onoare

• Membri de onoare
  • 4367 posturi
  • Interests:muzica, arta, computer, bucatarie

Postat 01 July 2005 - 05:23 PM

Bravo, Iuliana! ...Nu cred ca a lipsit nici mamaliguta si ardeiul iute la varzica ta, asa-i icon_razz.gif
"Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you."
William Arthur Ward

#22 Boariu Iuliana

Boariu Iuliana

departe ff departe

• Membri
  • 1227 posturi

Postat 01 July 2005 - 05:57 PM

ba a lipsit icon_redface.gif am uitat in toata graba sa termin totul si ma zapaceau si copii ,....dar nu ma simtit lipsa a ceva ptr ca e tare buna. icon_smile.gif

#23 MC

MC

Membru de onoare

• Membri de onoare
  • 4367 posturi
  • Interests:muzica, arta, computer, bucatarie

Postat 01 July 2005 - 06:08 PM

Nu-i bai, bine ca v-a placut! thumbsup.gif
PS. Cand ii fac, barbatu-meu nu asteapta nici unpic sa se mai racesca mamaliguta si de la repeziciunea si pofta cu care mananca, fierbinteala si iuteala il vad cum transpira mancand. laugh.gif
"Flatter me, and I may not believe you. Criticize me, and I may not like you. Ignore me, and I may not forgive you. Encourage me, and I will not forget you."
William Arthur Ward

#24 Boariu Iuliana

Boariu Iuliana

departe ff departe

• Membri
  • 1227 posturi

Postat 01 July 2005 - 08:23 PM

si al meu m-a intrebat cum sa ma rasplateascadupa asa o mincare buna.si-a pus 2 portii.eu mai putin ca mi-e rusine icon_rolleyes.gif

#25 AZAPACIT

AZAPACIT

Bucataras

• Membri
  • 117 posturi

Postat 28 October 2005 - 05:03 PM

Buna dragi prietene !!!!

Da , da recunosc si eu am facut acest fel de mancare azi vineri 28.10 .Varza cu carnati.Dumnezeule si chiar a iesit foarte buna .Sunt incantat , fericit pana peste cap de de reusita mea . Recunosc nu mi-am batut capul cu mamaliguta si am ramas doar la ardeiul iute .
Magia maxima este ca arata si foarte bine .Ceea ce trebuie sa recunosc e prima data . Stiuuuu si culmea nu s-a ars nimic .Recunosc insa ca am stat langa ea .Am amestecat-o ,i-am vorbit , am vrajit-o si in cele din urma a iesit ceva pe cinste.

Pentru prima data cand manac un felul doi nears si cu o imagine placuta .
E clar trebuie sa invoc divinitatea!!!!!

#26 Ana B

Ana B

Bucataras

• Membri
  • 73 posturi

Postat 29 October 2005 - 05:36 PM

Felicitari " A ZAPACIT" icon_biggrin.gif penrtu reusita ta, trebuie sa recunosc ca acu sint curiasa sa vad cum imi iese si mie, asa ca dau o fuga acu la super sa fac cumparaturi. cool.gif
Ana

#27 AZAPACIT

AZAPACIT

Bucataras

• Membri
  • 117 posturi

Postat 30 October 2005 - 03:23 AM

Multumesc pentru felicitari . E drept cred ca 40% din reusita se datoreaza tigai de teflon si faptului ca am fost in zona aragazului mereu .
Am obiceiul sa pun mancarea pe aragaz si sa casc ochii la fotbal sau la Dan Diaconescu in direct.

#28 Mozart

Mozart

micro Bucatar

• Membri
  • 30 posturi

Postat 31 October 2005 - 11:17 AM

QUOTE(AZAPACIT @ Oct 30 2005, 05:23 AM)

Multumesc pentru felicitari . E drept cred ca 40% din reusita se datoreaza tigai de teflon si faptului ca am fost in zona aragazului mereu .
Am obiceiul sa pun mancarea pe aragaz si sa casc ochii la fotbal sau la Dan Diaconescu in direct.

da stiu ca ii casti, nu gluma! laugh.gif

Răspunde la acest topic

0 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi