Sari la conținut

Poză

DENTIST BUN IN TIMISOARA

6 răspunsuri la acest topic

#1 laurentiu 73

laurentiu 73

micro Bucatar

• Membri
  • 2 posturi

Postat 20 September 2009 - 02:19 PM

AM LA DENTIST IN URMA CU 3 ANI CARE MI A FACUT LUCRU DE MANTUIALA .MI-A PUS PLOMBE FARA SA CURETE BINE DINTELE SI BINENTELES CA CARIILE S AU APROFUNDAT. ANUL ACESTA AM GASIT UN CABINET UNDE LUCREAZA O STOMATOLOAGA F.BUNA ESTE LA POLICLINICA DR.CATU SI SE NUMESTE STANGA LIVIA .LUCREAZA F.BINE COSTA PUTIN MAI MULT DECAT IN ALTA PARTE DAR MERITA TOTI BANII PT.CA ESTE CALITATE.

#2 Alis

Alis

Master of disaster

• Membri
  • 2677 posturi

Postat 24 September 2009 - 11:21 AM

Hm,de unde stii ca lucreaza foarte bine,poti sa verifici daca ti-a curatat bine dintele sau ti-a facut un tratament de canal bun?Stii ce materiale foloseste?

Suna a reclama gratuita acest mesaj.

#3 YOYO

YOYO

Big Chef

• Membri
  • 713 posturi

Postat 24 September 2009 - 12:35 PM

Cred ca mai recomdabil ar fi cam peste 3 ani sa vii sa spui daca e buna sau nu si daca ti-au cazut plombele ori ba.
Cam dupa 3 ani ti-ai dat seama ca cealalta dr nu ti-a facut ce trebuia nu? Astfel ne auzim peste 3 ani sa vedem daca rezultatele sunt aceleasi cu cele de acum adica o lucrare foarte bune. wink.gif

#4 laurentiu 73

laurentiu 73

micro Bucatar

• Membri
  • 2 posturi

Postat 24 February 2011 - 07:02 PM

CITAT(YOYO @ Sep 24 2009, 12:35 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Cred ca mai recomdabil ar fi cam peste 3 ani sa vii sa spui daca e buna sau nu si daca ti-au cazut plombele ori ba.
Cam dupa 3 ani ti-ai dat seama ca cealalta dr nu ti-a facut ce trebuia nu? Astfel ne auzim peste 3 ani sa vedem daca rezultatele sunt aceleasi cu cele de acum adica o lucrare foarte bune. ;)

A TRECUT UN AN JUMATATE DE CAND MI AM PLOMBAT MASELELE SI SUNT PREFECTE. CA SA NU CREZI CA ESTE RECLAMA GRATUITA EU VREAU SA ITI SPUN DOAR ATAT: SPUNE MI SI MIE TE ROG LA CATI DETISTI AI FOST CATI DINTRE EI AI VAZUT TU CA IN FATA TA ITI SCHIMBA PAHARUL DE UNICA FOLOSINTA, FOLIA DE PLASTIC CARE TI O PUNE PE PIEPT , SCOATE INSTRUMENTARUL {FREZELE CU CARE ITI POLIZEAZA IN GURA} DIN CUTIA ACEEA STERILIZATE , SUNT NISTE AMANUNTE POATE MINORE PTR.MAJORITATEA NU LE BAGA IN SEAMA DAR SUNT MAJORE PTR.SANATATEA FIECARUIA. INCEARCA SI URMARESTE CAND MERGI LA UN DESTIST AMANUNTELE ACESTEA. ESTE ALEGEREA FIECARUIA AICI DOAR NE DAM CU PAREAREA FIECARE DESPRE EXPERIENTELE LUI DAR EU VA RECOMAND DENTISTA LA CARE AM FOST EU POLICLINICA DR.CATU TIMISOARA {LANGA STR.CLUJ} PE DOCTORITA O CHEAMA STANGA LIVIA .

#5 nofear

nofear

micro Bucatar

• Membri
  • 2 posturi

Postat 31 January 2013 - 08:53 PM

CITAT(laurentiu 73 @ Feb 24 2011, 05:02 PM) <{POST_SNAPBACK}>
A TRECUT UN AN JUMATATE DE CAND MI AM PLOMBAT MASELELE SI SUNT PREFECTE. CA SA NU CREZI CA ESTE RECLAMA GRATUITA EU VREAU SA ITI SPUN DOAR ATAT: SPUNE MI SI MIE TE ROG LA CATI DETISTI AI FOST CATI DINTRE EI AI VAZUT TU CA IN FATA TA ITI SCHIMBA PAHARUL DE UNICA FOLOSINTA, FOLIA DE PLASTIC CARE TI O PUNE PE PIEPT , SCOATE INSTRUMENTARUL {FREZELE CU CARE ITI POLIZEAZA IN GURA} DIN CUTIA ACEEA STERILIZATE , SUNT NISTE AMANUNTE POATE MINORE PTR.MAJORITATEA NU LE BAGA IN SEAMA DAR SUNT MAJORE PTR.SANATATEA FIECARUIA. INCEARCA SI URMARESTE CAND MERGI LA UN DESTIST AMANUNTELE ACESTEA. ESTE ALEGEREA FIECARUIA AICI DOAR NE DAM CU PAREAREA FIECARE DESPRE EXPERIENTELE LUI DAR EU VA RECOMAND DENTISTA LA CARE AM FOST EU POLICLINICA DR.CATU TIMISOARA {LANGA STR.CLUJ} PE DOCTORITA O CHEAMA STANGA LIVIA .

Asta mie imi pare reclama mascata si prost facuta Normal ca paharul e schimbat in fata mea ,la fel toate consumabilele doar sunt de unica folosinta,la orice cabinet decent e asa,nu trebuie sa fie mai scump din cauza asta.Eu intreb medicul cat de des sterilizaeza, trusa de consultatie e sterilizata intr-un punguta separata pe care o desigileaza in fata mea, sint atent daca asistenta sterge scaunul, manerele, masuta cu dezinfectant, dezinfecteaza lampa de intarit plomba.
Esti ruda cu doctorita si te-ai gandit sa-o ajuti?

#6 NikkyTm

NikkyTm

micro Bucatar

• Membri
  • 5 posturi

Postat 04 February 2013 - 11:32 AM

Buna ziua tuturor.

In privinta dentistilor, in Timisoara, am o recomandare. Baiatul meu cel mare ( 13 ani ) are aparat dentar de aproape 2 ani ( in martie ) , urmeaza sa ii puna si celui mic ( 8 ani), abia ce am facut radiografiile, urmeaza mulajul.

Cabinetul stomatologic la care mergem de atata vreme, cred ca doi ani e ceva, luna de luna, pentru reglarea aparatului, este pe Str.Iancu Flondor, nr. 16, reper Bioclinica de pe Cetatii, dr.Dinu Stefania, un om deosebit.

#7 MariusTitulescu

MariusTitulescu

micro Bucatar

• Membri
  • 16 posturi

Postat 30 May 2019 - 05:46 PM

Am auzit numai de bine de doamna doctor Dinu.

Sigur voi apela la ea cu urmatoarea ocazie.

Marius de la Realdent

Răspunde la acest topic

2 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi