Sari la conținut

Poză

Idei pentru aperitive facute de noi.

424 răspunsuri la acest topic

#421 stella

stella

Ajutor de bagator de seama

• Membri
  • 10123 posturi
  • Interests:^_^ :D

Postat 08 November 2011 - 08:09 AM

Depinde de cati sunteti , de cat timp ai, ce spatiu si unde depozitezi :).
daca e doar asa "la botul calului* , chiftelutze mici, fasole batuta , chec aperitiv, pateuri cu brabza telemea ( feta) etc
daca ai "cantina" sau ceva gen unde sa incalzesti alea alea...merg si sarmale, si ovcors piftia e super..
Fan n_puiu for ever

#422 Emmalyne

Emmalyne

Big Chef

• Membri
  • 652 posturi

Postat 07 December 2011 - 02:32 PM

Ieri pe inserate am facut niste pufosi si deliciosi puffs. Sunt perfecti ca aperitiv , zic eu . :)

1_9.jpg

" Atunci cand auziti pareri straine care nu sunt conforme cu ale voastre , cautati sa vedeti daca nu cumva acele pareri sunt drepte . Iar atunci cand auziti pareri straine care sunt conforme cu ale voastre , luati aminte ca nu cumva aceste idei sa nu fie intelepte " .

Visit My Website

#423 little coffee

little coffee

Master of disaster

• Membri
  • 8748 posturi

Postat 08 December 2011 - 12:46 AM

Ce frumuseti!
"Iubesc pisicile pentru ca ma simt bine in casa mea; si incetul cu incetul, acestea devin sufletul sau vizibil"- Jean Cocteau

#424 Emmalyne

Emmalyne

Big Chef

• Membri
  • 652 posturi

Postat 26 January 2012 - 11:41 PM

Vin si eu cu ceva bun. Perfecti langa un pahar de vin rosu sau bere , biscuiti cu 'nduja .

2_16.jpg

4_13.jpg
" Atunci cand auziti pareri straine care nu sunt conforme cu ale voastre , cautati sa vedeti daca nu cumva acele pareri sunt drepte . Iar atunci cand auziti pareri straine care sunt conforme cu ale voastre , luati aminte ca nu cumva aceste idei sa nu fie intelepte " .

Visit My Website

#425 Emmalyne

Emmalyne

Big Chef

• Membri
  • 652 posturi

Postat 28 January 2012 - 01:53 PM

Chiftelute de pui facute la cuptor .

1_18.jpg

3_18.jpg

Visit My Website

Răspunde la acest topic

0 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi