Sari la conținut

Poză

Salon infrumusetare in Brasov

5 răspunsuri la acest topic

#1 truenorth

truenorth

Bucataras

• Membri
  • 120 posturi

Postat 09 February 2011 - 05:32 PM

Deschid acest topic, dupa nush cate cautari pe forum sa nu care cumva sa mai fi fost, deci pe mine ma intereseaza un salon de infrumusetare/coafura in Brasov, ca numai experiente mai putin placute am avut cu ele pe acolo.
Va rog, sa facem o lista cu care v-a placut si de ce si daca se poate, cu prenumele coafezei/esteticienei pe care o preferati.
Multumesc, o zi faina.

#2 truenorth

truenorth

Bucataras

• Membri
  • 120 posturi

Postat 16 February 2011 - 03:10 AM

chiar nimeni? parca erau ceva brasovence pe aici...

Editat de truenorth, 16 February 2011 - 03:11 AM.

#3 glam,vintage

glam,vintage

micro Bucatar

• Membri
  • 2 posturi

Postat 31 March 2011 - 02:03 PM

CITAT(truenorth @ Feb 9 2011, 03:32 PM) <{POST_SNAPBACK}>
Deschid acest topic, dupa nush cate cautari pe forum sa nu care cumva sa mai fi fost, deci pe mine ma intereseaza un salon de infrumusetare/coafura in Brasov, ca numai experiente mai putin placute am avut cu ele pe acolo.
Va rog, sa facem o lista cu care v-a placut si de ce si daca se poate, cu prenumele coafezei/esteticienei pe care o preferati.
Multumesc, o zi faina.

Buna! Eu merg frecvent la Diva Vision, ti le recpmand pe fetele de acolo. Sunt pe str. Sf Ioan nr. 22, in spatele hotelului Aro, este Biserica Sf.Ioan, vis-a-vis este salonul si au asa: coafura, cosmetica, tratamente corporale, masaj, machiaj si nu mai stiu exact ce.. Au preturi ok si fac tot felul de oferte.Da-mi de veste daca ajungi pe acolo, sa-mi spui cum ti s-a parut!
XOXO

#4 truenorth

truenorth

Bucataras

• Membri
  • 120 posturi

Postat 01 April 2011 - 05:25 AM

QUOTE(glam,vintage @ Mar 31 2011, 04:03 AM) <{POST_SNAPBACK}>
Buna! Eu merg frecvent la Diva Vision, ti le recpmand pe fetele de acolo. Sunt pe str. Sf Ioan nr. 22, in spatele hotelului Aro, este Biserica Sf.Ioan, vis-a-vis este salonul si au asa: coafura, cosmetica, tratamente corporale, masaj, machiaj si nu mai stiu exact ce.. Au preturi ok si fac tot felul de oferte.Da-mi de veste daca ajungi pe acolo, sa-mi spui cum ti s-a parut!
XOXO

'tumesc frumos. sper sa ajung si pe acolo :)

#5 SteveWorks

SteveWorks

micro Bucatar

• Membri
  • 24 posturi

Postat 13 September 2016 - 11:09 PM

Din cate stiu cei de la Casa Orena vor deschide un salon cosmetic si in Brasov. Ar fi o alegere indicata.

#6 MariusTitulescu

MariusTitulescu

micro Bucatar

• Membri
  • 4 posturi

Postat 26 April 2017 - 08:43 AM

Casa Orena au doar in Cluj din cate stiu eu.

Răspunde la acest topic

1 utilizatori citesc acest topic

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi